Akademia BlueCloud dla szkół

Akademia BlueCloud – pomoc dla uczniów i szkół

Trwa trudny czas dla szkół, nauczycieli i uczniów. W związku z pandemią koronawirusa uczniowie muszą pozostać w domach, a nauczanie ma się odbywać zdalnie. By nie tworzyć opóźnień i zaległości, nauczyciele powinni zacząć prowadzić lekcje wirtualne, zlecając zadania i prace domowe. Jednak nie wszystkie instytucje są na to gotowe. Z pomocą przychodzi Akademia BlueCloud, która udostępnia bezpłatną platformę e-learningową, aby w tej trudnej sytuacji umożliwić zdalne nauczanie wszystkim, którzy tego potrzebują.

Platformy nauczania potrzebne od zaraz

Platformy edukacyjne umożliwiające zdalną naukę od długiego czasu wspierają proces edukacyjny, stając się jego niezwykle istotnym elementem. Aktualnie stanęliśmy jednak przed potrzebą pracy zdalnej w zdecydowanie większym wymiarze, a sytuacja nie pozostawiła nam czasu, by odpowiednio się do niej przygotować. Zgodnie z decyzją Przewodniczącego Rady Ministrów z dnia 11 marca 2020 r. zajęcia edukacyjne prowadzone w placówkach oświatowych zostają zawieszone co najmniej do dnia 25 marca 2020 r.

Akademia BlueCloud zaprasza!

Firmy BlueCloud oraz GB Promotion zapraszają do kontaktu nauczycieli i szkoły, które chcą skorzystać z darmowej pomocy i specjalnie przygotowanej platformy e-learningu. Więcej informacji znajdą Państwo na www.akademiabc.pl oraz pod adresem kontakt@akademiabc.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments