Konkurs wiedzy o Rajdzie Polski Historycznym

Wspólnie ze sklepem modelarskim Pan Samochodzik oraz organizatorami Rajdu Polski Historycznego organizujemy konkurs wiedzy o tej imprezie. Odpowiedz na trzy pytania i weź udział w

Obiecany konkurs fotograficzny! Agencja reklamowa GB promotion, organizator Miasteczka Rajdowego w Makowie Podhalańskim zaprasza wszystkich fotografów do wzięcia udziału w konkursie związanym z naszą imprezą.

1. W konkursie udział biorą osoby, które prześlą nam zdjęcia związane z trzecią edycją Miasteczka Rajdowego, czyli: zdjęcia z samego miejsca imprezy (postój samochodów, Rajd Polski Historyczny, koncerty, pokazy), a także zdjęcia związane z przejazdem Rajdu Polski Historycznego przez Gminę Maków Podhalański. Zdjęcia związane z RPH w innych miejscach nie będą brane pod uwagę (ale spokojnie, taki konkurs już wkrótce )
2. Zdjęcia (do pięciu sztuk) wysyłamy pod adres biuro@gbpromotion.pl. Zdjęcia muszą być w oryginalnym rozmiarze, bez edycji.
3. Termin nadsyłania zdjęć mija w niedzielę, 21. września o godzinie 20:00. Po tym czasie na łamach konta MiasteczkoRajdowe.pl utworzymy album ze zdjęć, które biorą udział w konkursie.
4. Konkurs trwać będzie przez tydzień, do 28. września. W tym czasie jury oceni zdjęcia (i to będzie 50% całej oceny), drugie 50% to ilość polubień pod zdjęciem. Łączny wynik wyłoni zwycięzcę.

5. Nagrodzimy zwycięzcę, który dostanie od nas: książkę Panteon Polskiego Sportu, kubek termiczny z podgrzewaniem (podłączany do zapalniczki samochodowej) oraz kolekcjonerski model samochodu w skali 1:43 – Nissan Skyline 2000 Turbo (ze świecącymi lampami) ufundowany przez http://pansamochodzik.com.pl/
6. Organizator zastrzega sobie prawo do późniejszego wykorzystywania zdjęć w sposób dowolny.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu, o czym będzie informował w komentarzu pod zdjęciem.

Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko fotografów, ale także amatorów, którzy byli i robili zdjęcia. Nie zawsze liczy się jakość, czasami wystarczy pomysł Czekamy na Wasze zdjęcia i zachęcamy do udostępniania tej informacji!