fbpx

DV1 TRITON Racing


Opis

TRITON Racing to wielokierunkowy projekt. U jego podstawy są ludzie, którzy w tej branży działają od ponad 20 lat.  W pełni polski skład kierowców należy do światowej czołówki, w której rywalizują w najbardziej prestiżowych zawodach. Ich szeroki wachlarz umiejętności potwierdzają liczne sukcesy zarówno w wyścigach sprinterskich, jak i w wyczerpujących zawodach długodystansowych. Jako nieliczni na świecie przygotowują kierowców z motorsportu do ich startów na prawdziwych torach, a jako jedyni dostarczają spersonalizowane rozwiązania sprzętowe, budując własne symulatory.

Devils.one jest profesjonalną organizacją esportową, której zawodnicy podnoszą trofea w Polsce i na świecie. Diabły stacjonują w Esports Performance Center – najnowocześniejszym w tej części europy centrum treningowym dla esportowców. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do treningu, współpracy ze specjalistami z dziedzin sportu, dietetyki i psychologii sportowej, devils.one wyróżnia się na tle innych organizacji. Zespół simracingowy będzie trzecią, obok Fortnite’a i League of Legends, dywizją devils.one.

Rozwój technologii i oprogramowania, szczególnie w ostatnich latach, spowodował, że ta dziedzina gier komputerowych przeszła rewolucję. W dzisiejszych czasach to już nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim rozbudowane narzędzie treningowe dla prawdziwych kierowców rajdowych i wyścigowych. Najlepszym dowodem na to jest możliwość spotkania na serwerze online pomiędzy weekendami Grand Prix kierowców królowej motorsportu – Formuły 1. To przenikanie ze światem rzeczywistym są widoczne na każdym kroku, co czyni simracing wyjątkowym na tle innych esportów.

Zarówno TRITON Racing, jak i devils.one uważają Simracing za esport przyszłości. W tej współpracy obie organizacje dzielą się swoim doświadczeniem. TRITON Racing posiada bezkonkurencyjną w kraju wiedzę w dziedzinie simracingu. To nie tylko skuteczna metodyka w przygotowaniu do motorsportu, ale również trening psychomotoryczny, który można zastosować w całym esporcie. Devils.one gwarantuje know-how w obszarze sportów elektronicznych, zaplecze Esports Performance Center i zasoby pozwalające dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Mamy przyjemność współpracować z DV1 TRITON Racing. Przygotowaliśmy zupełnie nową stronę internetową zespołu.

Portfolio Details