Z kim mieliśmy przyjemność współpracować?

Praca dostarcza nam wielu wspaniałych chwil i wrażeń, które napędzają nas przy tworzeniu kolejnych projektów.

Podczas ich trwania współpracowaliśmy z wieloma ciekawymi osobami i firmami – niektóre wymieniamy poniżej. Współpraca z nimi jest dla nas wielką przyjemnością!

Kajetan Kajetanowicz i LOTOS Rally Team

Od 2016 roku wspieramy Kajetana Kajetanowicza, trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy i czterokrotnego Rajdowego Mistrza Polski. Wspólnie wykonaliśmy krok do najwyższej ligi, jaką są Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC).

RSMŚl, Szuter Cup i inne

Kilkadziesiąt razy wspieraliśmy medialnie rajdy samochodowe drugiej i trzeciej ligi, a także dla amatorów. Zajmowaliśmy się biurami prasowymi, prowadząc również ceremonie startów i met podczas tych zawodów.

Targi Horeca w Krakowie

W roku 2015 mieliśmy przyjemność współpracować z organizatorami Targów Horeca i Akademii Horeca w Krakowie, przygotowując im zwiastuny filmowe czy stronę internetową wydarzenia.

OgryzekRallySport

Sławomir Ogryzek (kierowca) i Przemysław Mazur (pilot) – obsługa medialna w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Rajdowych Mistrzostwach Europy.

Zespół Tint Rally Team

Z Krzysztofem Schenkiem i Maciejem Handwerkerem (Tint Rally Team) współpracowaliśmy przy ich startach w Rajdowych Mistrzostwach Europy.

Xavier Panseri

Wieloletni pilot Bryana Bouffiera, u którego boku został trzykrotnym Mistrzem Polski i czy wygrywał słynny Rajd Monte Carlo. Z Xavierem mamy przyjemność współpracować od roku 2014, w którym wraz z Krzysztofem Hołowczycem zajął trzecie miejsce w Rajdzie Dakar. Aktualnie startuje w rajdach terenowych wraz z Adamem Małyszem.

Rajd Polski Historyczny

Runda mistrzostw i pucharu Polski w rajdach na regularność (pojazdów zabytkowych), a także – i przede wszystkim – runda pucharu świata FIA. Jeden z najważniejszych rajdów pojazdów historycznych na świecie.

Tydzień Kultury Beskidzkiej

Od kilkunastu lat wspieramy organizacyjnie Tydzień Kultury Beskidzkiej w Makowie Podhalańskim. W 2019 roku organizatorzy imprezy nadali naszej firmie status oficjalnego partnera.

Blachdom Plus

Od roku 2016 mamy przyjemność współpracować z firmą Blachdom Plus – jednym z liderów produkcji blachodachówki. Zajmiemy się obsługą medialną i wirtualną firmy.

LP Rally Team

Wspieraliśmy medialnie starty Łukasza Pieniążka w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska i Rajdowym Pucharze Polski.

Rajdowy Puchar Polski, Mistrzostwa Polski

Od 2008 roku aktywnie prowadzimy serwisy internetowe dotyczące rajdów samochodowych. Przez kilka lat współpracowaliśmy z Polskim Związkiem Motorowym (prowadziliśmy oficjalne serwisy lig: Rajdowy Puchar Polski i Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski), współpracując medialnie praktycznie z wszystkimi organizatorami rund w Polsce. W sezonie 2016 nasz serwis (Rajdy24.pl) patronował Castrol Inter Cars Rajdowym Samochodowym Mistrzostwom Polski, a nasza firma zajmowała się działaniami PR-owymi i medialnymi dla promotora cyklu, spółki Rajdomania.

Targi MOTO SHOW w Krakowie

Od kilku lat wspieramy merytorycznie, medialnie i technicznie targi MOTO SHOW w Krakowie, największe targi motoryzacyjne w południowej Polsce.

MSZ Racing

Z zespołem MSZ Racing współpracowaliśmy od sezonu 2013 – najpierw obsługiwaliśmy medialnie ich starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, a aktualnie w Rajdowych Mistrzostwach Europy.

Tiger Rally Team

Zespół jednego z najpopularniejszych “energetyków” w Polsce: Tiger Energy Drink, w którego skład wchodzą Tomasz Kasperczyk i Damian Syty. Z załogą Forda Fiesty R5 współpracowaliśmy podczas Rajdu Barbórka.