O nas

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać pracę


Kim jesteśmy

Kreatywna agencja reklamowa GB promotion to firma bazująca na niemałym doświadczeniu wciąż młodego i zaangażowanego zespołu pracowników. Rajdowa dynamika, szybkość działania i profesjonalizm cechuje naszą firmę od startu do pierwszego odcinka specjalnego.

Posiadamy szerokie CV, począwszy od współpracy z firmami różnych dziedzin (od motorsportu przez niewielkie zakłady produkcyjne, kończąc na polskich potentatach olejowych i paliwowych) skończywszy na sporym doświadczeniu w organizacji imprez, eventów, koncertów. Choć firma założona została dopiero w roku 2014, doświadczenie zdobywaliśmy już wiele lat wcześniej, pod różnymi organizacjami.

Działania agencji kreatywnej GB promotion dzielimy na trzy kategorie. Po pierwsze, sport: zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zawodników, rajdu, przedsięwzięcia związanego ze sportem motorowym. Po drugie, GB promotion zajmuje się także wizerunkiem firm niezwiązanych ze sportami motorowymi. Po trzecie, za pośrednictwem naszych mediów angażujemy się we wszelkie możliwe projekty, obejmując patronat i wspierając medialnie od najmniejszych po największe imprezy w Polsce i poza granicami. Relacjonujemy na żywo rajdy samochodowe – od imprez amatorskich po mistrzostwa Polski, Europy i świata, patronujemy większości rund Mistrzostw Polski w rajdach samochodowych, wspieramy medialnie także imprezy o innym charakterze.

Mnogość projektów i form współpracy z różnej maści firmami i osobami zaangażowanymi w sport motorowy pozwalają nam także zaproponować efektywną (i jednocześnie efektowną) formę promocji firmy, która do tej pory styczności ze sportem nie miała.


Nagrody i wyróżnienia

Przyjaciel Makowskiej Kultury 2019
Najpopularniejszy Działacz Sportowy Roku 2017
Max Attack Trophy - podziękowanie
Działacz Roku 2014
Przyjaciel Makowskiej Kultury 2014
Złote Koło 2010

Z innej strony...

...od wielu lat naszą pasją jest folklor i historia regionu Babiej Góry. Tutaj z dumą posiadamy siedzibę, tu się wszystko zaczęło. Wspieramy Tydzień Kultury Beskidzkiej - wydarzenie, które kultywuje tradycje i pomaga poznawać kultury całego świata!