Kim jesteśmy

Dziękujemy, że poświęcasz chwilę swojego cennego czasu, by poznać naszą firmę. Tworzymy kreatywną agencję reklamową, wspierając medialnie i wizerunkowo wiele firm, osób publicznych czy wydarzeń.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenie, by w 2014 roku utworzyć GB promotion. W tym czasie zaufało nam ponad 150 firm z różnych branż. Odpowiadamy za wizerunki medialne, tworząc kreacje wirtualne i realne. Zajmujemy się marketingiem, PRem, organizacją i promocją imprez, eventów, koncertów. Wszystkim, co zawiera się w słowie promocja.

Naszym celem jest kompleksowe wsparcie firm, projektów i osób publicznych.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją i razem możemy awansować na wyższy poziom.

Masz pytania lub… wyzwania? Jesteśmy tutaj

Nagrody i wyróżnienia

Przyjaciel Makowskiej Kultury 2019
Najpopularniejszy Działacz Sportowy Roku 2017
Max Attack Trophy - podziękowanie
Działacz Roku 2014
Przyjaciel Makowskiej Kultury 2014
Złote Koło 2010

Z innej strony...

...od wielu lat naszą pasją jest folklor i historia regionu Babiej Góry. Tutaj z dumą posiadamy siedzibę, tu się wszystko zaczęło. Wspieramy Tydzień Kultury Beskidzkiej - wydarzenie, które kultywuje tradycje i pomaga poznawać kultury całego świata!