GB Promotion i BlueCloud łączą siły

Dwie firmy z wieloletnim doświadczeniem rozpoczynają kooperację, która ma podnieść poziom usług i poszerzyć pola działania. Partnerstwo GB Promotion i BlueCloud pozwoli jeszcze lepiej odpowiedzieć na wymagania rynku w trudnych i nieprzewidywalnych czasach.

Firma GB Promotion to agencja interaktywna założona w roku 2014, bazująca na zbieranych przez lata doświadczeniach marketingowych, PR-owych i działalności w internecie. Przez ten czas obsłużyła już ponad 250 firm z różnych branż. Odpowiada za wizerunki medialne, tworząc kreacje wirtualne i realne. Wszystko, co zawiera się w słowie promocja.

BlueCloud jest na rynku już blisko 10 lat, ale podobnie jak w GB Promotion, doświadczenie zespołu sięga dużo dalej. W tym czasie zrealizowała ponad 100 szytych na miarę projektów dla klientów z Europy, USA czy krajów bliskiego wschodu. Specjalizuje się w nowych technologiach i aplikacjach, tworząc również autorskie projekty zarówno oprogramowania, jak i same urządzenia.

– Współpraca pozwoli nam na wymianę bogatych doświadczeń, które z pewnością przydadzą się w jeszcze lepszej obsłudze klienta. Obie firmy mają swoje pola specjalizacji, które bardzo dobrze się dopełniają. Chcemy to wykorzystać, by dostarczać możliwie najlepsze usługi i produkty – mówi Gabriel Borowy, właściciel GB Promotion. Wojciech Kubik, współzałożyciel BlueCloud Sp. z o.o., dodaje: – Bardzo podoba mi się sposób, w jaki działa zespół GB Promotion. Nieszablonowe, kreatywne podejście, wpisuje się w naszą strategię. Tylko tak możemy działać w czasach, w których nie istnieje już pytanie „czy da się”, tylko „na kiedy”. Razem spróbujemy dążyć do jeszcze lepszych efektów i unikatowych realizacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments