GB promotion wspiera liderów Mistrzostw Śląska

Mamy dla Was ciekawą informację o nowości w naszej firmie. Podczas 1. Rajdu Oświęcimskiego reklamy GB promotion pojawią się na samochodzie liderów cyklu Mistrzostw Śląska, Łukasza Pieniążka i Ryszarda Ciupki! Zawodnicy LP Rally Team wystartują do rajdu jako liderzy cyklu i spróbują podtrzymać dobrą passę w wygrywaniu rund RSMŚl.

Łukasz Pieniążek: Sierpniowy terminarz jest mocno napięty, zwłaszcza, że po nieudanym dla nas Rajdzie Rzeszowskim musieliśmy szybko odbudować samochód. Na szczęście ekipa GG-CAR Serwis stanęła na wysokości zadania i już w najbliższą sobotę będziemy mieć możliwość ścigania się po odcinkach nowego rajdu. Liczymy na dobry występ, bo chcielibyśmy utrzymać fotel lidera Mistrzostw. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia w Oświęcimiu!

Ryszard Ciupka: Rajd Oświęcimski zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza, że dochodzą nas słuchy o bogatej liście zgłoszeń. Im większa konkurencja tym lepsza walka, a to lubimy najbardziej. Nasz samochód przybierze także nowe barwy: do naszych dotychczasowych partnerów, firm Bastal, El-Q oraz Złompol dołączyła firma GB promotion. Już nie możemy doczekać się startu! Pozdrowienia dla wszystkich kibiców, przy okazji zachęcam do polubienia naszego konta na Facebooku: www.facebook.com/lprallyteam.

Start załogi Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka w Rajdzie Oświęcimskim jest możliwy dzięki firmom: Bastal, El-Q, Złompol oraz GB promotion. Nasza firma towarzyszy zespołowi już od kilku rajdów samochodowych, dbając o ich wizerunek medialny.

Na RajdowyPuchar.pl przeprowadzimy, jak zwykle w tym sezonie Mistrzostw, relację z rajdu. Zapraszamy do śledzenia i kibicowania!