Noworoczne zmiany

Koniec roku działa niezwykle motywująco. Nie wiem czy powoduje to sam Sylwester i fakt, że minął kolejny rok, czy atmosfera zbliżających się Świąt… W każdym razie, mnie również czekają zmiany i to spore.

Po trzech sezonach, wielu pięknych i niespodziewanych sytuacji z końcem roku przestanę prowadzić serwis RSMP.pl. Wpływ na to miało wiele czynników i nie była to łatwa decyzja. Ciężko będzie mi pojawić się na odcinkach RSMP w marcu i nie prowadzić Relacji Live – w ostatnich trzech sezonach widywałem tylko odcinki testowe Mistrzostw. Mam nadzieję, że ktoś podtrzyma ten pomysł, z którego (jako jeden z niewielu) jestem bardzo dumny.
Notka #1: Noworoczne zmiany

Bardzo dziękuję Tomkowi Kamińskiem i Michałowi Żywarskiemu ze Schnug Polska, z którymi współtworzyliśmy ten serwis. To była bardzo dobra współpraca, która wiele mnie nauczyła i jestem Wam za to wdzięczny. Mam nadzieję, że ja sam nie popełniałem zbyt wielu błędów. 🙂 Dziękuję też wszystkim zawodnikom, koleżankom i kolegom z biur prasowych (najważniejsza jest dobra atmosfera! :D) i wszystkim, którzy wspierali mnie w tym projekcie.

RSMP.pl podczas pierwszych lat istnienia
RSMP.pl podczas pierwszych lat istnienia