Wsparcie online dla firm z powiatu suskiego

W ramach rozpoczętej na początku kwietnia akcji #SprzedajęZDomu firma GB promotion przygotowała specjalne warunki współpracy dla przedsiębiorstw powiatu suskiego. Obejmują one wsparcie wizerunku w internecie (na przykład budowę strony lub sklepu internetowego) z rabatem nawet do 75% oraz dodatkowymi opcjami w cenie.

Według badań sprzedaż w internecie w ostatnim okresie mogła być większa nawet o 240% względem ubiegłego roku. Polacy masowo przenieśli się do sklepów online, by zgodnie z zaleceniami do granic możliwości ograniczyć wychodzenie z domu. Ten ruch może diametralnie zmienić oblicze sprzedaży w przyszłości. To także czas, w którym odpowiedni wizerunek w internecie buduje markę i bazę klientów. Nawet jeśli nie sprzedajesz produktów, a zajmujesz się usługami, możesz zostać wyszukany w internecie. Nie polecenia znajomych, nie ulotki, nie spotkanie, a strona internetowa będzie teraz Twoją wizytówką.

– Firma GB promotion powstała w Makowie Podhalańskim, co jest naszą dumą, dlatego szczególnie ważne są dla nas przedsiębiorstwa z naszego powiatu. Przez ostatnie lata wspieraliśmy zarówno lokalne inicjatywy, jak i przedsiębiorców. Trwa niełatwy czas dla wszystkich firm, które muszą radzić sobie z kryzysem. Wiemy, jak ważny jest teraz wizerunek w internecie, który w wielu przypadkach może pomóc im przetrwać, dlatego przygotowaliśmy dla firm z naszego powiatu specjalne, preferencyjne warunki – mówi Gabriel Borowy, właściciel firmy.

Preferencyjne warunki dla firm, których siedziba mieści się w granicach powiatu suskiego, dostępne są do 20 maja. Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

W jaki sposób możesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami:

telefonicznie: 887 856 856
mailowo: biuro@gbpromotion.pl
za pośrednictwem Facebook messenger

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz tutaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments