#ZostańWDomu i sprzedawaj z domu!

Według badań sprzedaż w internecie w ostatnim okresie mogła być większa nawet o 240% względem ubiegłego roku. Polacy masowo przenieśli się na sklepy online, by zgodnie z zaleceniami do granic możliwości ograniczyć wychodzenie z domu. Ten ruch może diametralnie zmienić oblicze sprzedaży na przyszłość.

Klienci przerzucają się na bezpieczne zakupy internetowe. Jak pokazują badania Mobile Institute dla Izby Gospodarki Elektronicznej, aż 38% ankietowanych zakupy na czas kwarantanny robiło tylko w sieci. Zakupów online dokonywała ponad połowa badanych w wieku 35-44 lat.

Priorytetem wizerunek w internecie!

Co więcej, to także czas, w którym trzeba dobrze wyglądać w internecie. Nawet jeśli nie sprzedajesz produktów, a zajmujesz się usługami, to właśnie w tym okresie jest większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz wyszukany. Nie polecenia znajomych, nie ulotki, nie spotkanie. Strona internetowa.

Wykorzystaj specjalny rabat

Firma GB promotion zaprasza do współpracy wszystkich, którym zależy na wizerunku. Przygotowaliśmy specjalny rabat na budowę stron i sklepów internetowych. Tylko do połowy kwietnia (od 1.04.2020 do 15.04.2020) na hasło #SprzedajęZDomu otrzymasz aż 30% zniżki na wartość zamówienia!

Skontaktuj się z nami już teraz. Więcej informacji tutaj.

Więcej o GB promotion

Sprawdź zakładkę o nas oraz nasze portfolio!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments